Online Katalog

E-Katalog

Satışın ve pazarlamanın tüm dünyada rekabetten dolayı büyük önem kazandığı günümüzde firma ve ürün tanıtımları için teknolojinin ulaşmış olduğu en etkili tekniktir Online Katalog.

Online katalog kullanılmakta olan birçok programlardan ve formatlardan farklıdır, çünkü gerçek baskılı katalog ve broşürler gibi çevrilebilen sayfa yapısına sahip olup bu sayfalara yerleştirilen butonlar,videolar,linkler sayfalar arasında ilerleme, tıkla ve gösterme özelliği sayesinde sayfaların görüntülenmesi daha da hızlı bir hale getirmektedirler.

Online  katalog özel yazılımı sayesinde, Windows ve MAC işletim sistemine sahip tüm bilgisayarda ek yada yardımcı bir programa gerek duyulmadan çalışır. Online katalog farklı yazılımı sayesinde birçok yeniliği de bereaberinde getirmektedir. Mobil uyumlu da olması kataloglarınızı ulaşılabilirliğini iyiyden iyiye kolaylaştıracaktır.

 

Dijital e-Katalog Nerde ve Nasıl Kullanılır?

Size vereceğimiz dijitale çevrilmiş e-kataloğunuzu web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz.İsterseniz kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Basılı kataloglardan farkı?

Basılı katalogların aksine, kullandığınız görselleri müşterinizin büyüterek incelemesiniz sağlayabilir, kataloğunuza tanıtım filminizi kataloğun istediğiniz yerinde yayınlayabilir ve katalog içerisinde müşterilerinizi istediğiniz linke yönlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

Niçin tercih edilmeli?

 

Dijital kataloğun en önemli özelliği, içerisine yerleştirilecek resimlerin boyutu bakımından size önemli bir kazanç sağlamasıdır. Online kataloglar size önemli ölçüde yer tasarrufu sağlar ve bu nedenle internette kolayca paylaşılabilir. Üstelik kataloglarınız mobil destekli yapılacağından, müşteriniz ürün kataloğunuzu istediğinde ona tek bir kataloğu tek tıklama ile gönderebilirsiniz.

 

 

Nasıl sahip olabilirim?

 

Online  kataloğa sahip olmak çok kolay. Gerekli olan, firma yada ürün tanıtım pdf dosyanız hazırsa dijital kataloğunuz da hazır demektir. Eğer değilse, tarafımızca size önce özel katalog tasarımınız ajansımız tasarım ekibi tarafından yapılacak ve yazılım ekibince kodlandıktan sonra tarafınıza teslim edilecektir. Size düşen sadece görsel imajlarınızı ve metinsel bilgilerinizi bizlere teslim etmek.